Войти  |  Регистрация
Авторизация

Привиди Ісмаеля / Призраки Исмаэля

Для корректной работы плееров (переключения серий)отключите блокировщики рекламы (AdBLock) Следующий фильм по списку


Год выпуска, жанры: триллер, драма, мелодрама, Франция, 2017


Актеры,из этого фильма: Матьё Амальрик, Марион Котийяр, Шарлотта Генсбур, Луи Гаррель, Альба Рорвахер, Ласло Сабо, Ипполит Жирардо, Жак Ноло, Катрин Муше, Самир Гесми

Превью: Вот уже 20 лет кинорежиссер Исмаэль пытается разгадать тайну исчезновения своей возлюбленной Карлотты. Но время берет свое, и теперь смыслом жизни героя становится Сильвия. Однако Карлотта неожиданно возвращается, и это разрушает хрупкую любовную идиллию.

Режисер Ісмаель (Матьє Амальрік) довго не міг змиритися зі зникненням коханої дружини Карлоти (Маріон Котійяр). Минуло 20 років відтоді, як вона пропала, і тільки зараз він зміг завести нові відносини. Тепер всі його почуття і думки звернені до Сільвії (Шарлотта Генсбур). Він навіть збирається знімати новий фільм. І саме в цей момент повертається Карлота. Вона з'явилася нізвідки, так само, як зникла в нікуди. Аби не бути зайвою, Сільвія йде. Та чи зможе Ісмаель знову полюбити ту, яка давно стала для нього лише привидом.

Мелодрама «Привиди Ісмаеля» французького режисера Арно Деплешена стала фільмом відкриття 70-го Каннського кінофестивалю. Головні ролі в картині виконали зірки першої величини – Маріон Котійяр, яка отримала премію «Оскар» за кращу жіночу роль в 2008 році, а також Матьє Амальрік – актор, режисер, сценарист, продюсер і оператор – чиї таланти двічі відзначило журі Каннського кінофестивалю.

Загрузка...
Привиди Ісмаеля / Призраки Исмаэля
Загрузка...


Добавил everyday 18-09-2017, 21:43